Twilight

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

2 posters

Dedikodular hakkında konuşuyor

Mrs.Cullen
    Mrs.Cullen
    Admin

Dedikodular hakkında konuşuyor Empty Dedikodular hakkında konuşuyor

Mesaj  Mrs.Cullen C.tesi Mart 28, 2009 8:12 am

Robert Pattinson dedikodular hakkında konuşuyor !

Son günlerde dedikodu siteleri ve haber sitelerine baktığınızda Robert Pattinson'ı ilgilendirmeyen bir haber görmeden - daha çok garip haberler- geçemezsiniz..

Pattinson'la gelecek filmi Little Ashes(8 Mayıs 2009) üzerine konuştuğumuzda ,22 yaşındaki seksiyi birkaç başlığa taşımaya karar verdik..

Gerçekten bir hayranıyla yemek yiyip yemediğini , Ryan Reynolds'ın ona olan övgülerine cevabını ve .... duş alıp almadığı konusunda bilgi almaya çalıştık.. -- By Angie Argabrite

1. İnternette hakkında yayılan dedikoduları takip ettiğini duydum ?

Onları okumuştum ve hepsi birer saçmalıktı. Yani " Aman tanrım,çok ezik görünüyorum." diye düşündüm..

2.Yani doğru değil ?

Şey,ara sıra okuyorum..Eskiden daha çok yapardım .... Sadece olumsuz şeylere bakarım. Sadece kim olumsuz birşey söylüyor diye bakıyor ve isimlerini hafızamda tutmaya çalışıyorum..Onları karakaplı defterime yazıyorum .. [Gülüyor]

3.Bir hayranınla yemeğe çıktığın doğru mu ?

Evet doğru..

4.Gördün mü bilmiyorum ama bir kaynak Yeni Ay'ın setinde duş almadığın için kötü koktuğunu söylüyor ..?

Daha sette bulunmadım bile !!

5.Biliyorsun duş almadığı üzerine dedikodular birsüre önce Zac Efron hakkında da çıkmıştı .

Cidden mi ? O gerçekten çok güzel kokuyormuş gibi gözüküyor [gülüyor] ..Ayrca duş alıyorum..

6.Ayrıca çekimler sırasında da kafanı çarpıp darbe aldığını duydum ?

Bilirsin bu en ....Aslında bu haberi daha sabah duydum.. Aynen "Ne ? Bu şimdiye kadar duyduğum en bayıcı hikayeydi.." dedim..

7.Daha yeni Ryan Reynolds'la yapılan bir röpörtaj videosu izledim ve senin mükemmel olduğundan bahsediyordu..Ayrıca seninle çalışmayı da çok istermiş.

[Utangaç bir şekilde gülümsüyor] Gerçekten mi ?

8.Birlikte çalışmak istediğin herhangi biri var mı ?

Ryan Reynolds ! [Gülüyor]... Her zaman Benicio Del Toro'yla çalışmak istemişimdir, Bence o harika biri.. Ve daha tonlarca insan var ....
    Edward Fan!
    Edward Fan!

Dedikodular hakkında konuşuyor Empty Geri: Dedikodular hakkında konuşuyor

Mesaj  Edward Fan! C.tesi Mart 28, 2009 4:59 pm

4.Gördün mü bilmiyorum ama bir kaynak Yeni Ay'ın setinde duş almadığın için kötü koktuğunu söylüyor ..?

Daha sette bulunmadım bile !!

ayyyyy yerim bnn onu. rob hicc kötü kokarmı yhaaa?

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 2:43 pm