Twilight

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

2 posters

Korkuları

vampir
    vampir
    Admin

Korkuları Empty Korkuları

Mesaj  vampir C.tesi Mart 14, 2009 2:06 pm

Korkuları Robertpattinsonmitrlkg0

Robert Pattinson fan maillerini her actıgında ölüm tehditleri alacagından korkuyor.

L.A Times'a Robert'ın yaptıgı itirafta :''Onlara kendim gözatıyorum fakat sanırım onları sansürlenmis halleriyle alıyorum.Cünkü herzaman söyle diyen bir mesaj almayı umuyorum:''Nerede yasadıgını biliyorum ve seni öldürecegim.''

''Herzaman bunun gelmesini bekliyorum.Fakat görünüse göre asla bana ulasmaz.''

''Asla tek bir tane olumsuz mail almıyorum.Buyüzden birileri onları sansürlüyor ve bana öyle ulastırıyor olmalı.''

Rob'un fanları onu gercekten korkutmuyor fakat onun kalabalıktan hoslandıgı söylenemez.

''Ben sadece kalabalıktan korkuyorum.(gülüyor)

''Bana cıglık atan bir kalabalık oldugunda sadece insanların ihtiyacı olan seyleri düsünüyorum ve herzaman istedikleri seyleri karsılayamayacagımı düsünüyorum.Herseferinde etrafa korkmus bir sekilde bakmamın nedeni bu.(gülüyor)''

''Meksika epeyce korkutucuydu-fakat iyi yönde-.Yani demek istedigim orda herzaman hersey oldukca eglenceliydi.Cünkü tümü benim icin cok yeniydi.''
    The Twilight
    The Twilight

Korkuları Empty Geri: Korkuları

Mesaj  The Twilight Paz Mart 15, 2009 11:41 am

ölmezsin rob merak etme

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 2:43 pm