Twilight

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

2 posters

Röportaj 1

vampir
    vampir
    Admin

Röportaj 1 Empty Röportaj 1

Mesaj  vampir C.tesi Mart 14, 2009 2:00 pm

Röportaj 1 Normal00134af2.th

Metromix ekibi olarak 22 yasındaki İngiliz aktörle vampir olma süreci ve gercekten ''Seksi bir yaratık'' olup olmadıgı konusunda söylesi yaptık.

Metromix:Edward bir dag aslanından daha hızlı kosabiliyor ve cıplak elleriyle hareket eden bir arabayı durdurabiliyor.Bunları yapabilseydin ölümsüz bir vampir olmayı ister miydin?

Robert:Sonsuza kadar yasamak istemem.Ölmüyorsun,buyüzden hicbirseyin anlamı olmaz.Ve sonra herkes sana olan saygısını kaybeder.Bu sanki aynı ''Hancock'' gibi.
    Herkes söyle düsünür,''Eger o yenilmez biriyse,yaptıgı hicbirseyin bir anlamı ve ya degeri yoktur.''

Metromix:Kim böyle birinin tinsindirici oldugunu düsünür?

Robert:Ölmek icin bir sansın yoksa,bunun ne anlamı kalır ki.İnsan olarak bunu yapabileceksem,o zaman severek bir arabayı durdururdum.Bunu birkez yaptım ve herkes gördü,birsürü süpermodel de gördü.

Metromix:Wow,görünüse göre bugunlerde kızlarla bulusma konusunda basın gercekten belada olmalı?

Robert:Tabi ne demezsin.14 yasında tonlarcası.Hepsi bana asık.

Metromix:Neden senin, Edward rolü icin gelen 5000den fazla insan arasında dikkat cektigini düsünüyorsun?

Robert:Sanırım sebebi,cok fazla insan bu heykelgibi mükemmel adamı oynamak icin gönüllü oldu.Ve onlar bunu basarabilecek vücutlara,herseye sahiptiler.Özellikle Los Angeles'da sokaklarda gezinen cokca endamlı,heykelimsi Yunan Tanrısı görünümlü erkek var.(ve bu tanımdaki ben degilim)Özellikle gecen sene.Ben ablak görünüslüydüm.İrlandalı yaslı bir alkolik gibi göürünüyordum.

Metromix:Ve bu cagrılmıs olmanın bir parcası degil öyle mi?

Robert:(Gülüyor!)Kesinlikle degil.Sanırım ben görüsmeye geldigimde umutsuz haldeydiler.

Metromix:''Bakmaktan cok yorulduk.Hadi iceri ilk giren kişiyi secelim!'' gibi yani?

Robert:Sanırım daha cok bunun gibiydi.Evet,mükemmel adamı oynamaya calısırken rahatsız hissediyordum.Cünkü odadayken bunu nasıl oynayacagım hakkında hicbir fikrim yoktu.Performansım bundan adeta ilham alıyordu.Ve dagıldım,tamamen güclükle birseyler söyleyen utangac biri gibiydim.Ve sanırım tüm olanları yanlıs anladılar.Benim gercekten etkileyici ve tutkulu biri oldugumu düsünüyorlardı ve bunu nasıl yaptıgım hakkında en ufak bir fikrim bile yoktu.

Metromix:Seni korkmus ve saskın gördüler ve ''Karamsar,esrarlı ve heyecan verici'' oldugunu söylediler.

Robert:Evet,bu gercekten cok garip bir durumdu.

Metromix:Ve simdi insanlar senin icin ''Bu adam saf sex'' diyorlar ya da senden ''Seksi canavar'' diye söz ediyorlar.Ne kadar seksi bir canavarsın?

Robert:(Gülüyor!)Bunu söyleyemiyorum.Birden cok oldugumu sanmıyorum.Bu cok komik.Bu herhangi bir erkege - insanların cekici bulmadıgı ya da herneyse -verilecek bir sır.Sadece Stephenie Meyer'le dünya hakkında konusun ve bunu onun sitesine koyun.Simdi cekici bir adamsın ve herkesin sizinle ilgili fikirleri degisti.

Metromix:Edward Bella'ya yasak bir ask besliyor.Bunun kızları icin kötü bir örnek oldugunu düsünen ailelere ne söylerdin?

Robert:''Haklısınız'' ve sonra kızlar benden daha cok hoslanırlardı.

Metromix:Aileleri aksi yönde cezbetmek icin calsımıyor musun?

Robert:O bir vampir.O dıslanmıs biri.Bir rol model degil.Bir parazit.Onu cool yapan seylerde bunlar.Birilerine karsı herhangi bir sorumluluga sahip bir vampir düsünemiyorum.

Metromix:Eger cıglık atıp,aglasam ve sana dokunmaya cabalasam bu röportaj senin icin ne kadar rahat olurdu?

Robert:Bu cok daha rahatlatıcı olurdu.(gülüyor!)Standart olurdu en azından.

Robert Pattinson ile kücük bir oyun oynadık ve ona hızlıca tek kelimelik sorular sorduk ve düsünmeden ilk aklına gelen seyi söylemesini istedik.

İşte sonuclar:

Twilight: Bella

Edward: Vampir

Robert Pattinson: Sandwich (Not:Görünüse göre son zamanlarda sürekli sandwich yemis)

Kristen Stewart: Kahverengi saclar

Dracula: Büyük kaşlar

Buffy the Vampire Slayer: Siyah kapsonlu kıyafetler

Sarımsak: Lezzetli

Genc Kızlar: Hardcore (gülüyor!) Bu kulaga gercekten kötü geliyor! Bu demek istedigim sey degildi.Screamers(gülüyor) Bu da olmadı!Hardcore Screamers (histerik sekilde gülüyor!) (Arkadaslar burda hardcore derken kızların ısrarcı ve kararlı yönlerini vurgulamak istemis Rob ama bu kelime ayrıca bazı yetiskin filmlerinin -+18- en siddetli versiyonlarıına verilen bir ad.o yüzden farkettiginde gercekten cok utanıyor.Ayrıca screamers da iki anlama geliyor biri cıglık atan kimse,digeri de parti düskünü insan.bu tanımlamayı da yanlıs kullandıgı icin baya bir zor duruma düsüyor.)
    The Twilight
    The Twilight

Röportaj 1 Empty Geri: Röportaj 1

Mesaj  The Twilight Paz Mart 15, 2009 11:41 am

Twilight: Bella

ne demek bu I love you

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 4:54 pm