Twilight

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

3 posters

Amerikalı gibi görünmek kolaydı

bella'm
    bella'm
    Admin

Amerikalı gibi görünmek kolaydı Empty Amerikalı gibi görünmek kolaydı

Mesaj  bella'm C.tesi Mart 14, 2009 11:07 am

Robert pattinson için Twilighttaki rolünde amerikan aksanını kullanmak kolaydı. Çünkü o Amerikan filmlerini izleyerek büyüdü...
    İngiliz aktör, Edward Cullen rölünü başarılı bir şekilde oynadı.Şöyle diyor: yaptığı bolca pratik onu Amerikalıymış gibi gösteriyordu..

Robert Pattinson açıklıyor:'' Benim favori aktörlerimin hepsi Amerikalı'dır ve ben Amerikan filmlerini izleyerekbüyüdüm.''
    ''Tuhaftır Amerika'da ki her ses sınavında New Jersey aksanı kullanırdım. Çünkü bundan hoşlanıyorum.Bu tamamen tuhaf .herkes soracaktı:''Nerelisin?...'' Ve ben söyle diyecektim'' Oh.. Londralıyım...''

Robert Pattinson, E.Cullen rolünü Twilight'ın devam filmi olan New moon'da da tekrarlayacak. bu yıldan sonra Robert emin mi?:..Eğer İngiliz olmak,bir vampiri canlandırması için ona yardım etseydi ne olurdu?.

Robert ekliyor:' İngiliz olmamın yardımı olurmu bilemiyorum''
    ''Bu çok garipti çünkü bu şeyin parçası olmak isteyen bir çok İngiliz vardı. Yazarın(Stephenie meyer)seçeneği ingiliz adamıydı, gerçekten garip...

''O Amerikalılar'ı oynaması için bütün İngiliz adamlarını istedi. Bence İngiliz insanlarının klas/sosyetik oluşu Amerika'da uydurulan bir hikaye...''
    Mrs.Cullen
    Mrs.Cullen
    Admin

Amerikalı gibi görünmek kolaydı Empty Geri: Amerikalı gibi görünmek kolaydı

Mesaj  Mrs.Cullen C.tesi Mart 14, 2009 11:22 am

saol cnmss
    new moon
    new moon

Amerikalı gibi görünmek kolaydı Empty Geri: Amerikalı gibi görünmek kolaydı

Mesaj  new moon C.tesi Mart 21, 2009 6:47 pm

teşekkür canımss

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 2:58 pm