Twilight

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight

New Moon Kristen

Mrs.Cullen
    Mrs.Cullen
    Admin

New Moon Kristen Empty New Moon Kristen

Mesaj  Mrs.Cullen C.tesi Mart 28, 2009 8:16 am

New Moon Kristen Moretokyopremieretwilig

The Dish Rag Kristen Stewart’a, duyumlara göre 80’lerde geçen bir komedi filmi olan “Adventureland”ı ve Twilight’tan sonra ikinci film olan New Moon’a başlamanın nasıl hissettirdiğini sordu.

Bu dünyaya geri döneceği için heyecanlı mı?

Stewart ‘Filmin yeniliklerini dört gözle bekliyorum.’ dedi.

"Birinci filmde bu dünyada, gerçek ve canlı gibi gelen çok şeyle tanıştık. İkinci film çok daha ilginç. Edward [Robert Pattinson] onu terk ediyor. Bu ilginç çünkü ilk film onların birbirlerine bağlılıklarına dayanıyor."

"Yani onlar birbirlerinden ayrı olacak ve Jacob karakterini göreceğiz. Kim tahmin edebilirdi Edward’ı imkansız gibi görünen bir kızgınlığın saracağını ? ---bu gerçekten trajik..
    ‘Taylor'ın [Lautner] yüzünü görmek için bekleyemiyor gibiyim ona söyledim: “Jacob oydu evet her zaman oydu.”’

Stewart’ı ikinci kitap hakkında daha bilgili ve çalışmış bulduk.

“Birincisi çok iyiydi çünkü sonsuz aşktı ve coşkuluydu. Bu güzel fakat sadece bir tür başlangıçtı.”

Şimdiyse Bella büyüyor.

Stewart ‘o yaşlanıyor’ diyor. Bu dört filmde müthiş bir eş olmak için var çünkü sonda, - burada kuralları yıkacağımı sanmıyorum (spoiler vermekten bahsediyor) - onlar birlikte olacaklar. Başta yani birinci filmde Edward bir erkekti ve Bella çok çocuksuydu ve şimdi daha mükemmel bir partner olmak zorunda.

Ve o, yeni tutkunu Jacob’ın kaslarının ateşli olduğunu itiraf ediyor. “Jack.. bu çılgınca”
    “Fakat tüm bunlara rağmen hayır, onun kasları sahte değil.”

“O ciddi ciddi spor yaptı. Fiziksel olarak tamamen farklı bir yapıya sahip.” Dedi.
    “Çalışmak çok zamanını aldı ve o resmen kendisini adadı. Çok azimli!”

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 7:33 am